Memelio būstas – tai nekilnojamojo turto agentūra, veikianti Vakarų Lietuvoje ir savo klientams siūlanti būsto pirkimo, pardavimo, nuomos, būsto administravimo paslaugas.

Esame ambicinga ir perspektyvi komanda, kurios pagrindinis tikslas – savo klientams teikti tik kokybiškas ir profesionalias nekilnojamojo turto tarpininkavimo paslaugas.

Dauguma mūsų darbuotojų šioje srityje dirba daugiau nei 10 metų, todėl jų įgyta patirtis leidžia užtikrinti, kad būstą parduosite, išnuomosite, jį prižiūrėsime ir administruosime pačiomis Jums palankiausiomis sąlygomis.

Pagrindinė mūsų specializacija – gyvenamojo būsto nuoma ir jo administravimas bei priežiūra. Būdami aktyvūs rinkos dalyviai Klaipėdos regione, gerai žinome net mažiausias smulkmenas kaip išnuomoti būstą geriausiomis sąlygomis.

Mes taip pat padėsime Jums spręsti visus su būsto nuoma susijusius iššūkius, todėl galėsite būti tikri, kad komunaliniai mokesčiai ir nuoma bus sumokami laiku, o būstas visada prižiūrėtas.

 

Mūsų misija - būti patikimais Jūsų partneriais nekilnojamojo turto srityje; padėti sudaryti Jums naudingus sandorius ir operatyviai spręsti visus su tuo susijusius iššūkius.

Mūsų vizija - tapti patraukliausia ir patikimiausia kliento poreikius tenkinančia nekilnojamojo turto agentūra vakarų Lietuvoje.

Mūsų stiprybės:

  • ilgalaikę, sėkmingo darbo patirtį nekilnojamojo turto srityje turintys darbuotojai;   
  • aktyvus dalyvavimas nekilnojamojo turto rinkoje Klaipėdos regione;
  • nuolatinis nekilnojamojo turto padėties tendencijų stebėjimas bei analizė;
  • specializacija gyvenamojo būsto nuomos, administravimo ir priežiūros srityje;
  • nuolatinis bendradarbiavimas su klientais ir siekis patenkinti visus jų nekilnojamojo turto poreikius;
  • šimtai sėkmingai įgyvendintų nekilnojamojo turto sandorių;
  • nekilnojamojo turto teisės ir mokesčių išmanymas bei konsultacijos.