Memelio būstas teikia būsto, turto ir nuomininkų priežiūros, bei administravimo paslaugas Klaipėdoje.

Turite būstą, bet neturite laiko ir galimybių jį prižiūrėti.

„Memelio būstas“ – profesionalios turto valdymo bei priežiūros paslaugos.

• Padėsime išnuomoti Jūsų būstą pačiomis palankiausiomis sąlygomis (būdami aktyvus nuomos rinkos dalyviai Klaipėdoje, mes žinome ką reikia padaryti, norint sėkmingai išnuomoti būstą, mes žinome visas smulkmenas į kurias reikia atkreipti dėmesį nuomojant būstą).

• Sutarčių sudarymas nuomos sandoriams (turime sukaupę didelę patirtį nuomos sutarčių ruošime, todėl esant kliento pageidavimui galime paruošti nuomos sutartis, priėmimo - perdavimo aktus, atliekam perduodamo ir grąžinamo turto inventorizaciją, ruošiam būsto, bei būste esančių baldų fotofiksacijas).

• Konsultuojame teisės ir mokesčių klausimais.

• Jums pageidaujant prižiūrėsime nuomininkus (kiekvieno nuomotojo noras yra išnuomoti būstą geram nuomininkui (kuris laiku mokėtų komunalinius patarnavimus ir nuomos mokestį). Mes padėsime tai padaryti: prižiūrėsime, kad nuomininkai laiku mokėtų būsto komunalinius patarnavimus ir nuomos mokestį, kad piktybiškai negadintų Jūsų būsto, bei jo viduje esančią įranga. Esant nemokiam nuomininkui padėsime diplomatiškai išspręsti problemą.

• Administruosime Jūsų būsto mokesčius (neturite laiko ir galimybių administruoti savo būsto komunalinius patarnavimus. Tai padaryti galime mes: kiekvieną mėnesį prižiūrėsime Jūsų būsto komunalinius patarnavimus, apskaičiuosime ir sumokėsime juos, atstovausime Jūsų interesus su komunalinių paslaugų tiekėjais).

• Pasirūpinsime būsto švara, remonto darbais (esant kliento pageidavimui reguliariai palaikysime švarą būste. Norite atlikti būsto remontą, baldu, bei buitinės technikos remontą, mes suorganizuosime tai. Surasime ir pasiūlysime Jums kelias alternatyvas, Jūs pasirenkate - meistras daro - mes prižiūrime).

• Suteiksime pilną informaciją apie Jūsų būsto būklę, kol jis bus prižiūrimas (besinaudojantys mūsų paslaugą busto prieziura klientai gaus išsamią ataskaitą apie administruojamame būste atliktus darbus, bei jo būklę).

• Suteiksime žalos atlyginimo garantiją (mes žinome kaip yra svarbu jaustis saugiam ir ramiam dėl savo būsto. Todėl išskirtinai tik savo klientams besinaudojantiems būsto priežiūros paslauga, galime pasiūlyti žalos atlyginimo garantiją. Apdrausime Jūsų turtą draudimo bendrovėje (Jūs būsite tikras, kad jeigu kas nors atsitiks Jūsų būstui, žalą mes Jums atlyginsime. Taip pat mes suteiksime garantiją, jeigu nuomininkas nemokės nuomos mokesčio ar komunalinių patarnavimų sumokėsime mes. (Jūs busite tikras, kad Jums nereikės patirti nuostolių, dėl nesumokėto nuomos mokesčio ir komunalinių patarnavimų).

• Teiksime visas papildomas paslaugas dėl Jūsų būsto administravimo, pagal konkrečius Jūsų pageidavimus.

ID